Чому Отіпакс ефективний при лікуванні отиту

Іноді люди страждають від сильного болю у вухах, викликаних отитом. За допомогою крапель можна розраховувати на швидкий знеболюючий та протизапальний ефект. Отіпакс можна використовувати для малюків старше 1 місяця та дорослих, причому форми отиту не відіграють будь-якої різної ролі. Найчастіше при правильному використанні препарату вдається відзначити високий показник ефективності.

Основні особливості препарату Отіпакс

Головний компонент — феназон, що відноситься до ненаркотичних аналгетиків. У складі присутній також лідокаїн, який виявляє місцеву анестезуючу дію. Важливо розуміти, що Отіпакс – це не антибіотик, тому при бактеріальному отиті проводиться не повноцінне лікування, а лише полегшуються симптоми.

Найважливіше – це розуміти, що Отіпакс підійде лише закапування вух, але з очей. Більше того, навіть при лікуванні отиту слід розуміти, що тривалість лікування не повинна перевищувати 7-10 днів. Якщо ж больовий синдром зберігся за цей час, раціонально відвідати ЛОР-фахівця повторно та постаратися знайти відповідний спосіб ефективного лікування.

Важливо розуміти також і те, що Отіпакс по-різному виявляє ефективність. Бажано проходити консультацію у ЛОР-лікаря для запобігання перфорації барабанної перетинки або сірчаної пробки. Найбільш корисним препарат є саме при лікуванні різних форм отиту. 

Зазвичай передбачається необхідність проведення процедури закопування двічі-тричі на день. При цьому достатньо по 4 краплі. Найважливіше – це дотримуватись інструкції та не пропускати процедур, щоб Отіпакс відрізнявся високим рівнем ефективності. 

Причини популярності препарату

Важливо відзначити, що Отіпакс має такі плюси:

  • Больовий синдром у вухах усувається гарантовано та у мінімальні терміни. Найчастіше достатньо кількох днів для того, щоб настало явне поліпшення. Однак не слід поспішати із припиненням лікування. Результат все-таки потрібно закріпити.
  • Ефективна протизапальна дія. В результаті вушні краплі дозволять усунути запальні процеси.
  • Легке застосування. Потрібно лише закопувати вуха, використовуючи піпетку. Насправді, нічого складного немає.
  • Переноситься дітьми та дорослими. Однак найкраще рішення – це звернутися до ЛОР-лікаря.

Отит — це дуже неприємне захворювання, лікування якого є обов’язковим, щоб надалі ситуація не посилювалася. Саме з цієї причини важливо правильно вибрати препарат та провести лікування. 

Добавить комментарий